• Promi vaisiniai šviestuvai
    Promi vaisiniai šviestuvai

Medienos ir faneros frezavimas

Dauguma vartotojų nesusimasto, iš kur atsiranda viena ar kita detalė, dirbinys iš medžio. Tik nedidelė jų dalis supranta, kad kai kurie medžio gaminiai yra pagaminti automatizuotu būdu ir, kad visą darbą atlieka tik mašina, kuri yra tam užprogramuota, tad medzio frezavimas, taip ši paslauga vadinama, padeda gamintojams išspręsti daugybę klausimų.

Medienos frezavimas pavieniams vartotojams nėra taip naudingas, kaip tarkime didelėje gamyboje, kurioje gaminami baldai, įvairios interjero detalės ir panašiai. Be frezavimo paslaugų, gamintojai neturėtų tokių galimybių, per trumpą laiką pagaminti ženkliai daugiau produkcijos. Galima tik įsivaizduoti, jei gamintojui prireiktų kelių ar net kelių šimtų tūkstančių detalių iš medžio, praėjo tie laikai, kai meistras su pjūkleliu raižė įvairius ornamentus medyje ar jos plokštėje. Kiekvienas supranta, kad darbas rankomis užtrunka ir labai vargina, kas atsiliepia ir kokybei. Tam, kad gaminiai iš medžio būtų tikslūs, nevargintų darbuotojų, buvo sukurtas mechanizmas, kuris įvairių detalių gamyboje akivaizdžiai padeda sutaupyti ir lėšų, ir laiko. Pavyzdžiui, pjaustyti detales ar tam tikrus ornamentus bei įvairių matmenų griovelius medžio plokštėse rankomis taptų sudėtinga užduotimi darbuotojams, todėl į pagalbą yra pasitelkiamos technologijos, išradimai, kurie tarnauja būternt darbo našumo gerinimui, tad medžio plokščių frezavimas, šiuo metu yra gerai optimizuotas. Ta pati situacija liečia ir kitas sritis, kad ir faneros frezavimas šiuolaikinių mašinų dėka pildo daugelio gamintojų užsakymus bei lūkesčius.

Medžio masyvo frezavimas leidžia išlaikyti kuo tikresnį natūralumą ir gaminio vientisumą, nereikalaujant papildomo klijavimo ar sujungimų, nebent tai neįmanoma išspręsti frezavimo būdu. Frezavimo darbai bei tokių darbų paslaugos ypač tarnauja baldų gamintojams. Verta bandyti įsivaizduoti, koks ilgas baldų gamybos procesas būtų, jei baldinių plokščių frezavimas nebūtų automatizuotas. Gali būti, kad viską tektų atlikti rankomis, kas suprantama, ženkliai pakeltų galutinio produkto, tai yra baldų kainą. Todėl automatizuotas frezavimas, galima sakyti, leidžia vartotojui pateikti gaminį mažesnėmis kainomis.
Optimaliausias medienos pjovimo būdas - tai medžio frezavimas, panaudojant CNC frezavimo stakles. Medžio frezavimas, palyginus su rankiniu medžio apdorojimu, yra gana paprastas, tikslus ir greitas nestardartinių gaminių gaminimo procesas. Medžio frezavimas naudojant CNC stakles yra šiuolaikinis ir efektyvus šios medžiagos apdorojimo būdas. Medžio apdorojimas frezos pagalba leidžia pagaminti gaminį itin dideliu tikslumu.

Medžio frezavimas dažnai yra naudojamas:

  • Statybos ir remonto darbams
  • Unikalių baldų gamybai
  • Visų patalpų interjero įforminimui
  • Iškabų ir kitos reklaminės medžiagos gamybai
  • ir kitiems darbams...

 

Frezavimo kaina kiekvienam projektui skaičuojama induvidualiai, susisiekite su mumis ir mes išklausę Jūsų pageidavimus pasiūlysime Jums geriausią Jūsų projekto įgyvendinimo kainą.

Parašykite mums